Филтрирај

Showing 1–25 of 411 results

Блузи

Со модерниот концепт  на дизајнот, Bifeks.com ја потенцира елеганцијата со своите модели  на женски блузи. Го привлекува вниманието со своите различни комбинации на опции во кругот на производот каде што моделот е погоден за секој стил и удобност. Блуза со бои, естетски линии и декоративни дизајни се привлечни во секојдневен живот и во специјални прилики. Модели на блузи кои во светлина даваат  широка форма и максимална удобност во текот на денот.

Чипка, Печатени и Украсени модели Блузи

Стилски и елегантни комбинации на блузи со панталони и здолништа, се составен дел од гардеробата на Bifeks.com кои може да се носат во сите сезони. Одразувајќи го трендот и модата на сезоната, уникатните блузи на дизајнот на Котон се привлечни за сите стилови со различни бои и модели. Моделите, кои се анимирани со детали за китка, тацела, чипка и сјај, стануваат составен дел од комбинациите во секојдневниот живот, свечености и деловниот живот.

Удобни и стилирани блузи

Дизајнирани за оние кои не сакаат да комбинираат со елеганцијата и удобноста во работните денови, богатите памучни блузи со ткаенина се ценети и по квалитет. Стилски блуза кои можат да се користат во комбинација со здолништа и ткаенини за ткаенина, особено за свечености и специјални пригоди се меѓу најпосакуваните производи. Везени, печатени, шарени кошули се произведуваат со долги или кратки ракави или без ракави. Класична јака, V-јака или круг јака дизајнирана како широк спектар на блузи се нудат по Ваша желба на Bifeks.com.

Долги и кратки ракави

Шаблони, отпечатоци, мотиви и многу различни блузи произведени во различни се за да одговараат на било кој стил и тело. Нудејќи комбинација на квалитет, удобност и прифатлива цена, моделите на женски кошули и блуза се стилски комбинирани производи. Вашите омилени модели на блузи според вашиот сопствен стил и линија, можете да ги комбинирате додавајќи ги вашата омилена облека. Ако не сте сигурни за вашиот избор на бројот на големината, може да ја користите страниците за бројевите на производите. Независно од тоа што ви треба,во страницата Bifeks.com можете да најдете се што ви треба. Можете лесно да нарачате со избирање на производите што ви се допаѓаат, благодарение на разумни цени, брз превоз и можности за плаќање цо картичка и при досатаба на врата.

Блузи

Блузи, кои се еден од најважните делови на женските комбинации, остануваат меѓу дизајните во новата сезона. Модните женски блузи, каде се  рефлектира сопствениот стил и енергија на секој производител, може да се комбинираат со блузи од нивен асортиман, кои се неопходни за стилот на секојдневието, комбиниран со здолниште на работа или за вечера или со елегантни панталони. Блуза, кои се меѓу најсовремените, удобни и привлечни делови од новата сезона, ви ги нуди Bifeks.com.

Блуза. Може да се најдат блузи во различни стилови од блуза, проѕирни блуза, шифонски блуза со кочница за велосипед со вратни блуза и отворени блуза. Можете да ги комбинирате вашите блуза со јакни или панталони за да добиете стилски изглед.

Блуза. Не само вашата удобност, туку и Женските блузи  кои се неопходни за секоја сезона ќе го заземат своето место во вашата гардероба во новата сезона. Со допир, одделен стил и воздушни блуза ќе го обојат  вашиот стил!

Блуза, како основна женска облека завзема голем простор во вашата гардероба. Блузите кои се користат во сите сезони и деноноќно, поделени се во главните групи како зимски, летни, спортски и вечерни фустани. Со различни модели на блузи, можете да направите различни комбинации со здолништа, панталони и шорцеви и го одразите вашиот стил. Затоа, неизбежно е да се вклучат голем број модели на блуза кај вашите производи за облека. блуза; ткаенини, бои, модели, парчиња, според нивните должини и дизајни се поделени во различни групи. Преку Бифекс, можете да пристапите до широк спектар на различни дневни и стилски модели на блузи на повеќе марки.

Удобни и модерни спортски блузи

На работа, дома, на улица, на патување, на пазар и секаде можете да ги користите секојдневните модели на блузи. Дневни блузи; Тоа е генерално произведено од памучни и полиестерски ткаенини кои можете лесно да ги користите и да се перат на машината за перење. Блуза се достапни во различни бои според годишните времиња, особено оние дизајнирани во пастелни и живописни тонови за пролет и лето, кои можат да ви дадат енергија и радост.

Во светот најпознатите и доверливи брендови од Манго, Памук,  свила, произведени со различни бои и дизајни на блузи, може да се најде на исто место преку Bifeks.com. Секојдневните блузи можете да направите комбинација со здолништа или панталони и да ги претворите во сосема различни стилови. Исто така, може да се направи обичните во стилски  блуза со интересни додатоци, чевли и чанти; можете да го привлечете целото внимание со вашиот стил. Можете да создадете софистициран изглед со комбинирање на секојдневната блуза со кожни панталони, стилски јакни и др. облека.

Блескава елеганција

Вечерните блузи се разликуваат првенствено во нивните ткаенини. Моделите Sequin, sequins, чипка, шифон блуза може да се користат особено за вечерни свечености; Можете да ги заслепите со вашата елеганција секогаш со блуза со шпански ракав и тесни фармерки и сандали на пета, ќепривлечете внимание во секоја средина во која ќе се појавете. Чипка блуза, симбол на романса и благородништво, може да се користи денски  или навечер. Со користење црно-бели шифони, чипка, свила и вискоза, блуза јакни, можете да ја редефинирате дефиницијата на елеганција во вашиот бизнис.

Ако сакате да бидете боемски и необични, можете да ги користите вечерните фустани со излитени шорцеви и панталони и направете  стил во вашите средини. Можете да анимирате директно здолниште со обоена блуза или рамномерно обоени панталони со бела блуза. Комбинирање на блузи со други делови од вашата гардероба може да создаде многу различни опции за облека; истовремено привлекувајќи внимание со вашата елеганција, исто така можете да придонесете и во вашиот буџет.

Детски блузи

Водечките брендови на текстилниот свет нудат удобни и шарени блузи за вашите деца. Со многу цврсти бои, со ракави, без ракави, цветови, модели со геометриски фигури моделирани блуза. Девојките учат да се стилизираат во млада возраст.

Исто така различните Брендови произведуваат разни модели на блузи во големи броеви за потребите на големите жени што се повеќе ги има во светот. Можете да стигнете до најразлични алтернативи на модели на блуза за себе или за вашите најблиски преку Bifeks.com

Специјални понуди за блуза

Цените на блуза се разликуваат според моделите, брендовите и ткаенините на производите. Bifeks.com, ви нуди блузи со многу поволни цени.

Можете да стигнете до најсоодветните модели за блуза за вашиот вкус и буџет преку категоријата Bifeks.com; Можете да ги испитате брендовите и производите во детали. Ако сакате да купите можете да ги имате производите што ги сакате со најповолни услови.