Filtroji

Po shfaqet 1–25 nga 196 përfundimegjithsej

Dekorim i Shtepise

Dekorimi i shtepise eshte nje pune delikateske qe kerkon kujdes ne zgjedhjen dhe kombinimet per te arritur shtepi te bukura  .

Ne koleksionin tone to te gjeni:

Ndricues te brendshem
Ndricues te jashtem dhe
Tapeta muri .

Ndricim i brendshem perfshin abazhure , led abazhure , abazhure klasike , abazhure moderne , ndricues muri , ndricues led dhe shume te tjere. Zbukuroni shtepin tuaj, produktet tona jane te pershtatshme per dhome ndejtje , dhoma gjumi , koridore dhe pjese tjera te shtepis. Rezultati jone shtepi te bukura

Ndricim i jashtem perfshin fener , ndricues ruge , ndricues muri – ndricues klasik dhe ndricues modern . Zburkuroni oborin tuaj me modelet me te bukura te ndricuesve  . Kopshti juaj do kete pamje mahnites me produktet qe ofrojme ne.

Tapeta muri nga brendi ABBA perfaqsues i kompanive me prestigjioze per tapeta muri. Dekoroni shtepin tuaj. Tapeta te pershtatshme per dhoma ndejtje , dhoma gjumi , salon , dhe te gjith dhomat tjera te shtepise .

Vizitoni shitoren online Bifeks per te pare oferten tone.