Filtroji

Po shfaqet 1–25 nga 196 përfundime gjithsej

Ndriçim

Estetika e cdo ambienti formohet nga ndricimi qe do te perdorni. Abazhure perveq aspektit ndricues kan dhe rolin dekorativ , formojne ambientin ideal per shtepin tuaj te bukur.

Ne koleksionin tone to te gjeni:

Ndricues te brendshem
Ndricues te jashtem

Ndricim i brendshem perfshin abazhure , led abazhure , abazhure klasike , abazhure moderne , ndricues muri , ndricues led , ndricues plafon , lambadare , lamba  dhe shume te tjere. Zbukuroni shtepin tuaj, produktet tona jane te pershtatshme per dhome ndejtje , dhoma gjumi , koridore dhe pjese tjera te shtepis. Rezultati jone shtepi te bukura

Ndricim i jashtem perfshin fener , ndricues ruge , ndricues muri – ndricues klasik dhe ndricues modern . Zburkuroni oborin tuaj me modelet me te bukura te ndricuesve  . Kopshti juaj do kete pamje mahnites me produktet qe ofrojme ne.