Filtroji

Po shfaqet 1–25 nga 404 përfundime gjithsej

Femër dhe moda

Një ajër vetëbesimi përhapet rreth një femër që ndihet mirë në rrobat e saj të moda së fundit. Për shkak se veshja për fema nuk është vetëm për t’u veshur. Për femër, veshja është një nga mënyrat e reflektimit të personalitetit të tyre, dhe le të përballet me atë, ato gjithashtu gëzohen duke veshur atë. Zgjidhni nga gama jonë e gjerë e produkteve e kualitetit të lartë për femra dhe merrni frymëzimin që ju nevojitet për kombinimin perfekt!

Më Stilet, Liria dhe Moda

Një pamje e rregullt është e domosdoshme për femër e shekullit njëzet e një. Shumëllojshmëria është një nga karakteristikat që i sjellin dobi modës së femër sot. Pra, si mund ta ripërcaktoni stilin tuaj çdo ditë pa humbur shumë kohë dhe energji:

Sekreti i gjetjes së stilit tënd

Nuk ka nevojë në botën e modës, por gjithçka mund të shndërrohet në nevojë sipas stilit tuaj. Ju mund të merrni një pjesë të projektuesit tuaj të preferuar që i përshtatet shijes tuaj dhe përshtatjen e saj me stilin tuaj. Nga ponchos të butë në bluzën e ajrosur Carmen, ka shumë për të zbuluar. Ju mund të gjeni stilin tuaj duke eksperimentuar me tone ngjyra, modele dhe shkurtime të ndryshme dhe krijoni mrekulli në veshjet tuaja per femra.

Moda dhe Pjesë themelore e veshjeve për Femër!

Zgjidhja është që të jap më shumë peshë pjesëve themelore në dollapin tuaj per femra. Ju nuk keni nevojë të mendoni shumë për kombinimin e këtyre pjesëve; sepse ato nuk janë shumë ambicioze, ata shkojnë shumë mirë me gjithçka. Duke kombinuar T-shirt tuaj të preferuar të bardhë me skajin tuaj maxi të mbuluar, ju lehtë mund të merrni një pamje të thjeshtë por elegante. Një triko e bukur gri është e përkryer me pothuajse çdo gjë që ju ofron moda, të tilla si jelekë, shalle, rripa ose bizhuteritë.

Çfarë duhet t’ë kushtoni vëmendje gjate blerjeve?

Ju nuk mund të dini saktësisht se çfarë doni të blini ose nuk keni idenë se çfarë të bëni. Zgjedhja e rrobave per femra mund të jetë shumë sfiduese për disa njerëz. Pra, si duhet të zgjidhni rroba që duken jo vetëm të bukura, por edhe të rehatshme dhe të qëndrueshme.

Moda dhe Cilësia e materialit

Një veshje e re mund t’ju bëjë të ndiheni pak më ndryshe çdo ditë. Është shumë e rëndësishme që pëlhura e veshjeve të jetë e butë dhe e rehatshme. Për shembull, është e dobishme t’i kushtoni vëmendje të veçantë rrobave që nuk e kruajnë lëkurën tuaj dhe mund të marrin frymë mjaftueshëm. Është e rëndësishme që produkti që zgjidhni në produkte të tilla si bluza ose mbathje që vijnë në kontakt të drejtpërdrejtë me lëkurën tuaj, janë bërë me produkte natyrore dhe të butë, të tilla si pambuku. Përveç kësaj, fibrat sintetike të sotme si poliesteri ose poliamide janë ideale për parandalimin e plakjes së parakohshme per femra.

Procesi i përgatitjes së cilësisë

Nuk ka asgjë aq të bezdisshme që një produkt i ri që vishni është pothuajse i  shkaterruar pasi e  veshni per her te  parë. Në veçanti, është e dobishme t’i kushtojmë vëmendje mënyrës se si produkti është i përgatitur në pikat e ndjeshme si p.sh. qepja , kopsat  ose prerja. Disa produkte mund të jenë plotësisht të pastra. Ju nuk duhet të shqetësoheni për qepjen e liruar në produkte të tilla per femra.

Femër

Çdo person ka formën e vet të trupit, por ju nuk duhet të ndaloni kërkimin sepse nuk gjeni dot veshje të formës suaj. Bërë nga pëlhurë e zgjatshme dhe duke siguruar lëvizshmëri të lartë, veshja përshtatet lehtë pavarësisht nga lloji i trupit tuaj. Ju mund të njihni produktet e veshjeve të femër nga përmbajtja e elastanit.

Mirëmbajtje e lehtë

Disa veshje janë shumë të lehta për t’u pastruar dhe nuk kërkojnë kujdes të veçantë. Produktet e prodhuara nga pambuku janë një nga shembujt më të mirë të veshjeve të tilla. Në ditët e sotme, gjithashtu prodhohen rroba që nuk kërkojnë hekurosje. Është mirë të shikoni udhëzimet e larjes para se të blini rroba per femra që kërkojnë kujdes të veçantë për llojet e tjera të rrobave, të tilla si leshi. Ndërkohë që mund të hedhësh disa rroba në makinë larëse me njëfarë paqeje mendore, mund të duhet të lajësh disa rroba me dorën tënde ose të fshij njollën.

Moda për Femër me Cilësi të lartë

Ne ofrojmë një gamë të gjerë produktesh me cilësi të lartë që ju mund të vishni në të gjitha stinët dhe në pothuajse çdo ftesë apo eveniment. Mund të shfletoni kategorinë tuaj të preferuar dhe mund të jeni favoriti i ngjarjes me kombinime të ndryshme.

Bluza, këmisha dhe këmisha të tjera

Qoftë në formen V, në pjesën e përparme të butonit, në pambuk organik ose në liri. Një  tunikë të tepërt për kohën tuaj të lirë ose një këmishë me stil që mund të vishni në zyrë. Ka shumë për të zbuluar në departamentin e veshjeve të femër tona.

Xhaketa, pantallona xhakete dhe jakë xhakete per femra

Një mantel fisnik ose një xhaketë ? Në gamen tone ju mund të gjeni këto dhe më shumë: xhaketa elegante, xhaketa dhe shumë më tepër, produktet tona do t’ju mbajnë të ngrohtë kur jeni të ftohtë. Për të shmangur marrjen e lagësht në shi, mushama tona papërshkueshëm nga uji janë në mesin e gamën tonë të gjerë të produkteve. Gjeni rrugën tuaj të preferuar në Tchibo.

Moda e fundit për Pëlhurë dhe xhinse

Kemi të gjitha kërkesat e modës dhe stilit tënd për “fundin”, nga xhinse që përshtaten me ju në pantallona elegant pëlhure. Ju mund të filloni kombinimet e ndryshme që ju do të krijoni duke eksploruar pjesën tonë të pantallonat e femër .

Veshje gjumi dhe mbathje per femra

Të gjitha që ju nevojitet për një gjumë relaksues dhe te dukeni bukur është një këmishë me fustan satirë ose një pizhame e rehatshme.

Të brendshme femrash

Ju ofrojnë një gamë të gjerë të brendshme të ndryshme. Ju mund të ndiheni rehat gjatë gjithë ditës me të brendshme të bukura ose të buta.

Ju mund të na besoni per Veshje per Femra

Meqë qëllimi ynë është të ju ofrojmë produkte me cilësi më të mirë. Ne i nënshtrohemi testimeve të hollësishme përpara se t’i ofrojmë ato në shërbimin tuaj. Qëllimi ynë i parë është të sigurojmë që produktet tona të jenë në përputhje me mbrojtjen e konsumatorit dhe standardet e cilësisë.

Ju mund të kuptoni produktet tona të kualitetit të lartë të veshjeve të femër të cilat janë bërë nga pambuku organik. Posaçërisht nga pulla “OCS 100 ose OCS blended”. Vula OCS 100 jepet për prodhimet e të paktën 95% pambuk organik, ndërsa vulën “OCS blended” ju jep të paktën 50% garanci podhimeve organike të pambukut.

Bluze me meng te shkurtra, atlet, këmishë, bluzë, trikotazh, tuta të lartë, modelet e dantella janë në dispozicion. Përveç kësaj mbathje, veshje gjumi, pantallona per femra, ​​triko, veshje te jashtëm, veshje të siperme, çorape, funde, pantallona të shkurtra, bermuda per femra, rroba pune, funde, aksesorë, veshmbathje, bikini. Modele të ndryshme të tilla si, rrobat e femër dhe produktet ndihmëse përdoren modele të ndryshme. Të tilla si: të shtypura, lules, shirita, ekzotike, gjeometrike, leopard, shall, peshore të kurorës, katrore, zebër.

Modelet më të mira për femër

Bluzat me meng te shkurtra, të cilat përdoren nga femër në jetën e përditshme, zakonisht përbëhen nga pëlhura të pambukta të krehura. Pëlhura e pambukut ka aftësinë për të thithur djersën. Bluzat me meng te shkurtra e femër janë të dizajnuara si çiklizëm, V, polo. Këmisha dhe bluzat e femër kanë stile sportive dhe klasike. Këmisha e femër të stilit sportiv janë bërë zakonisht nga modele pa jakë, me model dhe me shirita. Bluzat e per femra me modele të jakave me mëngë në stilin e bluzave sportive zakonisht janë pantallona. Rrobat triko, gjupet ,  triko, xhaketa per femra janë në dispozicion. Trikot e femër janë prodhuar nga pëlhura prej kadifeje, të pastrehura pambuku. Falë strukturës së tyre fleksibile dhe ellastike, këto pëlhura sigurojnë mbështetje për femër që të lëvizin lehtësisht.

Modelet për Femra

Pantallonat e projektuara për femër përbëhen nga pancakes, xhinse, pëlhura prej liri. Pëlhura të lirit, mund të preferohen si pantallonat e femrave per sezonin veror. Pëlhura të krepta mund të përdoren gjithashtu për zyrën. Pantallonat e dimrit të femër gjithashtu kanë modele prej kadifeje, pëlhure të trasha. Veshjet e mbrëmjes së femër me pëlhurë të thjeshtë saten dhe modelet me ngjyrë të kuqe, me tyl, me gurë janë përdorur. Modele të thjeshta të pëlhurave të krepave mund të përdoren për zyra në veshjet e rastësishme. Moda për femër mund të gjenden edhe në modelet klasike dhe sportive.

Për stilin sportiv, ju mund të zgjidhni funde me xhepa anësorë dhe shumë shkurtime. Ka veshje të modeleve të ndryshme. Veshjet e mprehtë të bëra nga pëlhura të pambukta janë ndër modelet e përdorura per jashtë dhe në shtëpi gjatë ditës. Modelet e veshjes mbi gju, të cilat janë bërë prej pëlhure të cepit dhe në përgjithësi kanë shkurtime të drejta, përdoren për mjediset e zyrës. Ju mund të zgjidhni modele të dantella si veshje ditore dhe per mbremje.

Zgjedhje të Tjera në Veshje për Femër

Femër at mund të marrin rrobat e tyre të punës sipas mostrës uniforme të institucionit për të cilin punojnë. Ekzistojnë gjithashtu opsione të ndryshme për pantallona të shkurtra plazhi. Ju do të gjeni modele që janë rezistente ndaj ujit. Kategoria e femër veshje, ju mund të vizitoni kategorinë tonë për të parë modele të shumta në detaje. Aksesorët e femër janë shami, kapele dhe shall, doreza,veth, varese, ore , rripa, qafore etj. Në këtë kategori do të gjeni modele të ndryshme të veshjeve dhe aksesorëve të femër. Nëse dëshironi, mund të gjeni mundësinë për të blerë këpucë në përputhje me rrobat tuaja duke shqyrtuar kategorinë e veshjeve per femra dhe këpucëve.

Për femrat, veshja është elementi më i rëndësishëm që pasqyron personalitetin e tyre. Ndërsa zgjedhin rroba të ndryshme sipas çdo mjedisi dhe çdo situate, qëndrueshmëria e stilit të jetesës dhe përputhja e rrobave është një situatë që femër i kushtojnë vëmendje. Një veshje e zgjedhur, ngjyra e aksesorëve dhe dizajni ka për qëllim të pasqyrojë veten. Ne po sjellim më të mirën e të gjitha llojeve të veshjeve dhe aksesorëve që mund të mendoni kur flisni për veshjet e femrave, në mënyrë që të gjeni më shumë se sa kërkoni pa shkuar nëpër dyqane.

Femër  Moda Pantallona

Pantallona që janë gjithmonë në dollapin e çdo gruaje. Krijon shtyllën e veshjes dhe krijon kombinime për të përshtatur çdo mjedis. Ju mund t’i përdorni me lehtësi pantallonat duke bërë kombinime të ndryshme çdo ditë. Pantallonat e tubave apo xhinse që preferoni në përdorim të përditshëm, këmisha ose bluza sipas sezonit, këpucë sportive. Ju mund të zgjidhni pantallona spanjolle, pantallona të qëndisura me një bluzë me stil në biznes dhe ftesa të veçanta. Kombinimet që krijojmë do t’ju ndihmojnë të bëni zgjedhjen tuaj.

Jemi të sigurt që do të gjeni një copë që i përshtatet ëndrrave tuaja nga modelet e ndryshme të veshjes, të cilat gjithmonë do t’ju japin një pamje elegante dhe femërore. Opsionet e pasura nga modelet e veshjes sportive per femra në modelet e veshjes së mbrëmjes do t’ju lejojnë të përgatitni kombinime me stil në një kohë të shkurtër. Ju mund të shtoni hijeshi në elegancën tuaj duke plotësuar një fustan të thjeshtë me takë të lartë dhe pajisje joshës për një ftesë që duhet të merrni pjesë. Moti i ftohtë nuk ndërhyn me funde të shkurtra dhe veshje. Ju mund të përdorni një skaj të shkurtër lëkure me cizme të gjatë dhe të shtoni një atmosferë tërheqëse.

Moda Këpucë dhe Veshje

Kur përmenden këpucët dhe çantat, uji ndalon të rrjedh për femër. Ata janë produktet më të rëndësishme që përbëjnë rrobat tuaja dhe bëjnë kontaktin përfundimtar. Ju mund të thoni se harmonia e këpucëve dhe çantave është simbol i rrobave tuaja. Ne ofrojmë modele sportive dhe klasike, verore dhe dimërore në koleksionin tonë.

Cilado qoftë stili juaj i veshjes, vizitoni dyqanin tonë online për kombinime të bukura. Të gjitha pjesët që ju duhet të jeni më të bukur dhe më të modës po presin për ju këtu.

Moda dhe pasioni për femra në Bifeks

Pasioni i femër për pazar është tani ne Bifeks, si dhe produkte cilësore dhe të ndryshme. Ne i përgjigjemi kërkesës suaj. Duke ndjekur modën në veshjet e femër, ne eksportojmë produktet më të njohura çdo sezon për vizitorët tanë. Veshje për mbrëmje, këmisha, xhaketa, tunika, pantallona, ​​ dhe më shumë janë ofruar për pelqimin tuaj. Me opsionet tona që do të lë përshtypje femrave që dinë se çfarë duan, të cilët nuk hezitojnë të shfaqin stilin e tyre në çdo moment dhe që duan të kapin cilësinë me një çmim të volitshëm. Është e mundur të gjesh pikërisht atë që po kërkon falë një larmanie ngjyrash, dizenjimi dhe madhësish.

Moda dhe trendet të modës së femrave, mirëpret të gjitha femër që ndjekin modën me koleksionin e tyre të fundit dhe që gjithmonë duken në modë. Bifeks ka një gamë të gjerë produktesh nën kategori të shumta popullore dhe një larmi gjithnjë në rritje të stileve. Pa marrë parasysh se çfarë stili dhe preferencat tuaja personale, ju mund të gjeni produkte që ju përshtaten dhe shumë më tepër. Me produktet që kombinojnë cilësi të lartë, estetikë dhe rehati në veshjen e përditshme.