Filtroji

Po shfaqet 1–25 nga 116 përfundimegjithsej

bluzë

Bluzë

Një nga veshjet më të preferuara të çdo femre është nje bluzë e bukur dhe bluze elegante. Bluza mund të kombinohet me shumë veshje të tjera dhe kjo është e veçanta e saj. Bluzën mund te kombinon me xhinse , pantolona apo dhe pantallona të shkurtët. Bluze mund te perdorni ne vende pune po ashtu edhe ne përditshmëri. Bluza per femra mund te kombinohet edhe me funde apo xhinse.  Bluza mund të vishet ditën , mund të vishet natën, mund të vishet dimrit dhe mund të vishet verës. Pa marë parasysh trendëve të modës një bluzë apo bluze elegante është në çdo kohë trendi.

Nëse doni të kombinoni pantallonat tuaja prej pëlhure në mjedise pune ose zyrës zgjidhni një bluzë te përshtatshme qe do t’ju bëjë të ndiheni rehatshem. Zgjidhni nje model bluzë të drejtë për xhaketën tuaj per tu dukur sa me bukur. Bluza, janë një nga elementet e rëndësishme të veshjeve të grave. Rrisin opsionet tona të kombinimeve dhe gjithmonë mbajnë popullaritetin e tyre në kushte të ndryshme klimatike. Nga opsionet pa mëngë, gjysmë mëngë dhe menge të gjata ju mund të vishni gjatë ditëve të nxehta të verës. Shumë produkte po presin për ju në koleksionin Bifeks bluzë.

Bluze dhe kreativiteti

Bluza per femra ne forma te ndryshme. Ajo cka ju nevoitet kreativitet ne kombinimin e bluze me veshje te tjera. Ne shopingun tuaj te radhes kerkoni bluze me structure qe do tju pershtatet trupit tuaj. Gjate tregtimit beni kujdes per bluza me permbajtje pambuku.

Bluza duhet te jete e rahtashme dhe e pershtatshme per nje femer. Me rendesi eshte qe te gjeni numrin tuaj qe ju rin me se miri. Bluza, të cilat janë një nga pjesët më të domosdoshme të kombinimeve të grave, mbeten në prioritetin e dizajnit qe ofron Bifeks në sezonin e ri.

Modelet e bluzave per femra, pasqyron stilin dhe energjinë e tyre. Mund të kombinohen me bluza elegante Bifeks, të cilat janë të domosdoshme për stilin e përditshëm të rrugës. Me një model të skajshëm në punë ose në darkë ose me pantallona elegante. Bluza, të cilat janë ndër pjesët më elegante, të rehatshme dhe tërheqëse të sezonit të ri, ju ofrohen nga Bifeks.

Me një kuptim inovativ të dizajnit, Bifeks nënvizon elegancën e lehtë me modele të bluza per femra. Tërheq vëmendjen me kombinimet e ndryshme të opsioneve në rrethin e produktit ku modeli është i përshtatshëm për çdo stil dhe komoditet. Ju mund të gjeni bluza në stile të ndryshme. Nga, bluzë transparente, bluza të detajuara me jakë biçikletash deri në bluzat e qafës V, bluze elegante dhe bluza të hapura .

Ju mund të kombinoni bluza tuaja Bifeks me xhaketa ose pantallona për të marrë një look elegant. Bluze me ngjyrat e tyre, linjat estetike dhe dizajne dekorative tërheqin vëmendjen për jetën e përditshme dhe për raste të veçanta. Modelet e bluzave të prera në një formë të gjerë të dritës japin rehati maksimale gjatë ditës.

Bluzë , modele të shtypura dhe të trendit te fundit te modes

Kombinimi te bluze elegante me pantallona dhe funde. Bluzat qe do ti gjeni tek Bifeks janë një pjesë integrale e veshjeve pasi ato mund të vishen në të gjitha stinët. Jo vetëm komoditeti juaj, por edhe pamja do tju ndryshoj me modelet Bifeks bluzë.

Bluza per gra të cilat janë të domosdoshme për çdo sezon do të zënë vendin e tyre në veshjet tuaja në sezonin e ri. Me Bifeks do te keni stil te veçantë dhe bluza do të shtojnë ngjyrën në stilin tuaj! Duke reflektuar trendin dhe modën e sezonit bluzat unike dhe bluze elegante të dizajnit i bëjnë thirrje të gjitha stileve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Modelet, të cilat janë animuar me zbukurime, copa, dantela dhe detaje vezulluese, bëhen pjesë integrale e kombinimeve në jetën e përditshme, ftesat dhe jetën e biznesit.

Bluza të rehatshme dhe elegante

E dizajnuar për ata që nuk duan të bëjnë kompromis. Në hijeshi dhe rehati në ditët e punës, prerja e bollshme, bluza pambuku janë te vlerësuar nga cilësia. Bluze të stilit që mund të përdoren në kombinim me funde dhe pantallona të pëlhurave.

Veçanërisht për ftesat, darka dhe raste të veçanta janë ndër produktet më të preferuara. Këmisha të qëndisura, të shtypura, të modeluara, prodhohen me mëngë të gjata ose të shkurtra ose pa mëngë. Klasike jakë, v-qafë apo jakë të rrumbullakët të dizajnuara si një gamë të gjerë të bluzave u ofrohen për simpati tuaj në bifeks.com

Bluza me mëngë të gjata dhe të shkurtra

Modele, printime, motive dhe shkurtime të ndryshme të prodhuara në bluza të ndryshme janë prodhuar që ti përshtaten çdo stili dhe trupi. Duke ofruar një kombinim cilësie, rehati dhe çmimesh të arsyeshme, modelet të bluzave të grave janë ndër produktet e kombinimit të pafund dhe elegant. Ju mund të gjeni modelet tuaja të preferuara të bluzave sipas stilit tuaj. Duke shtuar privilegjin Bifeks.com tek të preferuarit tuaj dhe pastaj lehtë mund të gjeni pajisje dhe rroba të tjera që ju do të kombinoni.

Nëse nuk jeni të sigurt për zgjedhjen tuaj të madhësisë, mund të përfitoni nga madhësia e modelit dhe tabela e madhësisë në faqet e produktit. Pa marrë parasysh se çfarë ju duhet, ju mund të gjeni të gjitha produktet që kërkoni në Bifeks.com, ju lehtë mund të porositni duke zgjedhur produktet që ju pëlqen, në sajë të çmimeve të arsyeshme, dergesave të shpejta dhe opsioneve të pagesës në derë.

Bluze elegante është një nga ndihmësit tanë më të mirë për të plotësuar kombinimet tona të përditshme. Ata mund të vishen me pantallona, ​​funde ose pantallona të shkurtra, dhe ata lehtë mund të plotësojnë nevojat e ndryshme me prerjet e tyre të gjera.
Vende te dryshme kan numra te ndryshem dhe vlersime te ndryshme mbi madhesit e bluza per femra . Shtet e bashkuara perdorin numra te ndryshem. Por edhe numrat standard madhesia eshte me e madhe ne krahasim me Europen.

Ne kontinentin Europian shtet qe dallojn nga standardi jane : Britania e Madhe , Danimarka dhe Italia. Turqia eshte nje nder shtet lider ne prodhimin e tekstilit ku ben pjes edhe veshje per femra. Po ashtu standard ii madhesive eshte i njejte me ate Europian. Shitorja jone online ju ofron llojllojshmeri te bluzave ne ngjyra te ndryshme dhe bluze elegante.