Filtroji

Po shfaqet 1–25 nga 61 përfundimegjithsej

Funde për femra

Një nga rrobat e para që vjen në mendje kur vjen puna te veshja e femrave janë Funde per femra me çmime të volitshme. Çmimet e Funde në faqen tonë të internetit po ndryshojnë me fushatat e rregullta. Ndërkohë, do të gjeni modele të përshtatshme të Funde per femra në faqe. Sepse ka një shumëllojshmëri produktesh që mund të pasqyrojnë shumë stile këtu. Për ata që duan modelet më të modës me stil, për ata që duan modele të fundeve të veshura me rroba. Përveç kësaj, modelet e gjatë të Fundeve prej lëkure gjithashtu sigurojnë gamën tonë të produkteve.

Çfarëdo që kërkoni, sigurohuni që të gjeni Bifeks. Gjithashtu, mos harroni të shtoni hijeshi në elegancën tuaj duke kombinuar Funde e zgjedhura me rrobat e tjera të koleksionit tonë. Blej online funde per femra me çmime të arsyeshme në platformën Bifeks. Porosit online modelet më të bukura të fundeve

Opcionet që krijojnë bukuritë e ndryshme në flirtimin e femrave me detaje të ndryshme tërheqin vëmendjen me detajet inovative të çdo sezoni. Produktet janë katrore, të sheshta, të prera asimetrike, flakërim, shirita, modele me lule dhe laps. Shumëllojshmëria e fundeve, të cilat ofrojnë elegancë si në jetën e përditshme dhe në raste të veçanta, janë paraqitur me një përzierje të këndshme të perspektivave të ndryshme. Këtë vit, ju mund të zgjidhni llojet e Funde në të cilat modelet e zakonshme sintetizohen me sensin e ri të modës. Mund të shtoni një imazh më elegante në shijen tuaj të përditshme.

Modele të modës

Në koleksionin e Funde të gjera, modelet e veshjes të cilat kanë qenë shumë të njohura vitet e fundit, janë një pjesë e domosdoshme e femrave. Modelet e veshjes të cilat kanë një vend të rëndësishëm në veshjen klasike, krijojnë elegancë të përsosur. Me stil dhe këmisha, këto modele do të ju ndihmojnë të përshtatni stilin tuaj, sidomos në jetën e punës apo biynesit. Opsionet klasike që u bëjnë thirrje femrave që të zbatojnë elegancë të vazhdueshme gjatë ditës apo në vendin e punës. Në dinamikën e përditshmërisë u mundësojnë femrave të mos sakrifikojnë elegancën pavarësisht nga të gjitha lodhjet. Në të njëjtën kohë, Fundet e rehatshme e bëjnë më të lehtë përdorimin e fundeve klasike.

Modele të larta të belit, një model tjetër që verbojnë me dizajne që do të shtojnë elegancën në jetën e përditshme. Ky model që thekson belin ishte vulosur kohët e fundit me detaje të ndryshme. Nëse ju dëshironi, ju mund të përdorni këto modele në kombinim me një triko stil që do të krijoj një kombinim të gjerë në çdo sezon.

Modele Funde per Femrave dhe Moda

Duke ofruar një gamë të gjerë modelesh çdo vit, modelet e fundit të modës për Funde në Bifeks zbulojnë aspektet e pastra dhe elegante të femrave. Variacionet e ofruara në modele të ndryshme në krahasim me konceptin dhe veshjet e tjera që do të plotësojnë kombinimin tuaj. Tregojnë më shumë peshë në veshjet klasike të këtij viti. Mund të zgjidhni këto lloj Funde klasike të bërë prej lëkure, dantella, modele mini dhe me shirita.

Me ardhjen e verës u ofruan mundësi. Ju mund të gjeni modele të ndryshme të Funde për çdo madhësi nga modelet e ndryshme të Funde. Kohët e fundit, ne mund të shohim se kërkesa për Funde të zi dhe modele mini është rritur në muajt e verës. Ngjyra e zezë ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Ju mund të përfitoni nga fisnikëria e ngjyrës së zezë duke blerë modelin e duhur të Fundeve të zi.

Modelet e stilit të modës në Bifeks mund të plotësohen me këmisha, bluza ose xhaketa. Nëse keni veshur një këmishë femërore ose një triko, ju mund të tregoni bukurinë e dimrit në ngjyra të thjeshta dhe të sigurta. Në vitet e fundit, këto modele kanë tërhequr vëmendje të konsiderueshme. Elegante me butonat dhe detajet e dantellave, modelet e veçanta janë të krijuara me modele me lule që pasqyrojnë energjinë e pranverës. Dizajne të këndshme dhe të rehatshme me kapele në kuptim të kombinimit përshtaten në mënyrë të përkryer në pjesë të dyfishta.

Moda për Funde per femra

Funde të gjatë, flakë, dyfishtë, maxi, klasik, mini Funde per femra duke përfshirë llojet e Fundeve mund të vishen në të gjitha stinët. Janë në dispozicion tuaj në koleksionin e Bifeks. Në vitet e fundit, tonet e butë, portokalli dhe neoni kanë fituar peshë në zgjedhjen e fundeve të gjata. Kombinuar me një pamje të bukur, preferencat intensive, ngjyrë bezhë, pluhur,të gjelbër, blu, krem, salmon dhe të verdhë përdoren me bluza ose veshje sportive. Produkte që simbolizojnë romancën ju ndihmojnë të arrini një pamje të natyrshme.

Ngjyrat neoni si të verdhë të ndritshme, dhe të gjelbërt paraqesin një veshje të veçantë për femrat. Dhe janë modele të preferuara te koleksioneve të funde për femra. Këto ngjyra neoni, të cilat shpesh gjenden në detajet e Funde, janë mjaft të përsosura dhe të përshtatshme. Pjesët e detajuara të dantella të modeleve të gjalla dhe romantike të sezonit e theksojnë feminitetin me detaje transparente. Këto modele të detajeve në dantella, të cilat janë më të rëndësishme në tonet formale. Të tilla si të zeza, kafe dhe gri, bëjnë ditët e veçanta të femrave më kuptimplotë. Ata të gjithë dalin me opsione dhe çmime të bukura që e bëjnë atraktive dhe të arritshme.

Funde për femra të gjera

Modelet e Funde të gjera vazhdojnë të jenë një nga pjesët kryesore të veshjes së femrave dhe elegancës në vitin 2019. Ju do të vlerësoni shumëllojshmërinë në koleksionin Bifeks për Funde. Modelet më të modës në pranverën e vitit 2019 mund të shtojnë lëvizjen në rrobat tuaja të përditshme me Funde të bukura. Me Funde mund të kompletoni elegancën tuaj të zyrës. Ju mund të përfundoni rrobat tuaja të përditshme dhe të zyrës me Funde të gjatë. Mund të hapni dyert e elegancës me një Fund te bukur.

Fundet të gjatësisë së mesme, Funde per femra të gjera mini dhe modele të shkurtra vazhdojnë të jenë favorite të femrave që duan të mbajnë trendet e sezonit në kombinimet e Funde. Në mesin e modeleve të gjata. Mund të shtoni stilin tuaj të sezonave dhe të përditshme të rrobave me një shumëllojshmëri të funde të tilla si Funde per femra të gjera, maxi Funde. Mund të mbani stilin e xhinsit në kombinimet tuaja me Funde. Funde asimetrike, Funde të hollë, Funde të lëkurës, Funde të tyl, Funde me shirita, Funde të modës. Mund të dalloheni me kombinimet tuaja me llojllojshmëri variacionesh të shumta. Blej online funde me çmime të arsyeshme në platformën Bifeks. Porosit online modelet më të bukura të fundeve

Nëse keni një stil të veçant të veshjes , ju rekomandojmë që të rishikoni produktet tona në faqen tonë të fundeve. Ju mund të bleni online në koleksionin e veshjeve për femra. Modelet e gjera dhe çmimet të lira janë duke pritur për ju në bifeks.com. Mund të blini produkte me çmime të arsyeshme. Mund të shijoni tregtin në internet në Bifeks me pagesa online ose pagese në derl, me mundësi kthimi të produkteve në rast se nuk ju pëlqejnë apo nuk ja keni qëlluar numrin.

Me funde për femra dukeni me femërore

Funde përfaqëson një nga pjesët më femërore në veshjet e çdo femre. Gjatë procesit historik, forma dhe gjatësia e fundeve ndryshuan sipas frymës dhe stilit të kohës. Sot ka shumë modele të ndryshme të Funde per femra që veshin femrat moderne . Këto rroba ndryshojnë sipas llojit dhe stilit të trupit. Mund të formoni stilin tuaj femëror dhe dinamik në forma të ndryshme në çdo sezon. Nga jeta e përditshme në natë, nga vera në dimër. Gjatësia e Fundeve mini, gjatësia e gjurit, maxi dhe funde të gjata mund të përdoren në mënyra të ndryshme.

Fundet të ndryshme pregatiten në mënyra të ndryshme sipas formave të femrave dhe sipas stilit të qepjes. E rëndësishme është të informoheni mbi disa detaje teknike përpara se të blini funde. Modele të fundeve të modës dhe trendëve të fundit paraqesin veshjen e femrave të cilat i shtojnë elegance dhe tregojnë këmbët si elegante me fundet të modeleve mini. Këto modele mund të prodhohen në pëlhura dhe forma të ndryshme. Modelet e shkurta mund të plotësohen në mënyra të ndryshme në varësi të situatës dhe stilit të çdo femre. Në jetën e përditshme mund të kombinoni modelet e stilit të quajtur skater, sweatshirts ose sweaters. Ju gjithashtu mund ta përfundoni stilin tuaj me çorape të zezë të errët.

Eleganca me funde per femra

Femrat më të reja që duan të marrin rreziqe në stilin e tyre mund të veshin funde me çorapë më të gjallë dhe të modeluar.Funde të gjera xhinse është një nga modelet më elegant dhe plotësues sidomos në muajt e pranverës dhe të verës. Në ditët që ju duhet të jeni elegant, duhet të siguroheni që pëlhura e fundeve të zgjedhura është bërë nga pëlhura më luksoze, si kadife, mëndafshi, saten apo  lëkurë. Mund të tërhiqni vëmendjen dhe shikimet mbi ju me stil duke kombinuar modelet me Funde të shkurtra të thjeshtë, veçanërisht në ditët e Krishtlindjeve.

Ju mund të jeni ylli i natës me stilin tuaj ambicioz dhe të veçant me modele Funde të kadife në ftesat e veçanta gjatë muajve të dimrit. Në mënyrë që të kombinoheni në stilin sportiv dhe duket qëndruar elegant, ju mund të preferoni nga Funde të shkurtra. Në Funde të shkurtra dhe modele të gjera, shpesh shtohet një copë pëlhure për të dhënë këtë pamje. Këto modele janë veçanërisht të përshtatshme për gratë që kanë një mënyrë jetese më aktive gjatë ditës dhe po kërkojnë elegancë ndërsa dëshirojnë të vishen sportiv. Modele popullore Midi Funde, i quajtur edhe gjatësia e gjurit; të rehatshme, profesionale dhe në të njëjtën kohë siguron përdorim më të gjithanshëm kur ju duhet të dukeni më formal. Siç sugjeron emri, ky lloj i pjesëve, ndonëse pak më poshtë gjurit është tepër i shkurtër për të mbuluar plotësisht.

Modele te funde per femra

Modelet në formë Bell zakonisht dizajnohen me gjatësi midi. Këto modele, kur prodhohen nga pëlhura të rënda si saten, japin pamje elegant dhe të lëmuar. Pëlhura të tilla janë më të përshtatshme për modelet e përditshme. Modelet e bukura janë ndër më të preferuarat në kategorinë Midi. Këto modele ju ndihmojnë të arrini shenja elegante, veçanërisht kur preferoni argjendin dhe arin.

Megjithatë ka edhe modele të zbukuruara të bëra nga më shumë pëlhura pambuku në stilin e fije mëndafshi. Sidomos në rastin e veshjes zyrtare ose jetës profesionale të biznesit, modelet e veshjes së fundeve mund të jenë shpëtimtarë. Funde të lëkurës është një alternativë e shkëlqyer për kohë të ftohta dhe japin pamjen mahnitëse. Modelet e Modës Maxi ose modelet e gjatë të veshjes mbulojnë tërë këmbën dhe shtrihen në kyçin e këmbës. Ka modele maxi në stile dhe pëlhura të ndryshme. Blej online funde me çmime të arsyeshme në platformën Bifeks. Porosit online modelet më të bukura të fundeve

Funde Maxi

Në varësi të pëlhurës, produktet maxi mund të jenë në formë të ngushtë ose të gjerë. Maxi zakonisht veshet për ditë më të rehatshme. Megjithatë, në varësi të modeleve maxi të pëlhurave vjen edhe pamja më elegante. Në veçanti, modelet me pëlhura më të bollshme si pëlhura ose saten mund të preferohen për netë të veçanta dhe ftesa. Sidomos modelet e veshjes së që rrethojnë trupin mund të jenë shpëtimtari i ditëve të veçanta. Modelet të gjata janë një alternativë e madhe. Veçanërisht për gratë që kanë shumë të tepërta në pjesën e poshtme të trupit. Si me çdo veshje, kur zgjedh Funde, ju duhet të bëni zgjedhje që i përshtaten trupit tuaj.

Modelet Maxi mund të jenë më të përshtatshme për gratë e gjata. Megjithatë, gratë me lartësi relativisht të mesme mund të preferojnë edhe maxi me këpucë me taka. Mini-modele nuk janë të përshtatshme për gratë me tepricë në këmbët e tyre. Gratë e këtij lloji duhet të preferojnë modelet gjatësi deri te gjuri. Gratë e shkurtra që duan të tregojnë këmbët më të gjata duhet të preferojnë mini. Përveç kësaj, Funde e zeza e bëjnë trupin të duket më i hollë dhe i bukur.