Filtroji

Po shfaqet 1–25 nga 252 përfundimegjithsej

Modele fustaneshFustane

Industria e veshjes dhe modes evoluan cdo dit e me shume me modele fustanesh. Fustana te bukur jane veshje ideale per te paraqitur feminitetin tek nje femer. Nje fustan mund te jep shum mesazhe mbi personin qe vesh, percjell mesazh dhe paraqet identitet. Cdo femer eshte unike dhe me fustan te bukur kompleton pikturen e saj.

Modelet Bifeks fustan do t’ju lejojë të krijoni kombinime elegant janë duke pritur për të marrë vendin në dollap tuaj. Veshjet e rehatshme por elegante të përditshme që nuk do të kufizojnë lëvizjet tuaja, ofrojnë elegancë dhe rehati. Përgatitur me kujdes veshje me cilësi pambuku janë përgatitur në modele të ndryshme dhe shkurtime si maxi, midi dhe mini.

Ne perzgjedhjen te nje fustani luajn role shume faktore. Ne fakt eshte edhe nje process shume i veshtire per 90% te femrave . Do te ishte fantastike nese futeshit ne web faqe apo shitore te zgjidhni fustanin qe mendoni dhe te largoheshit te lumtur. Por realiteti konsiston te kunderten qe nuk ka trup perfekt por nuk ka dhe madhesi perfekte. Perzgjedhja e fustanit perfekt nga modele fustanesh eshte nje sfide per nje femer. Kushti primar per te ber perzgjedhjen perfekte te fustaneve eshte ta njihni trupin tuaj dhe te jeni ne paqe me realitetin .

Si ta zgjidhni ?

Per te perzgjedhur madhesin e duhur te fustanit per trupin tuaj duhet patur kujdes ne tre pika te trupit dhe ate pjesa e gjoksit , beli dhe kukat. Nje nder faktoret tjere kryesor per perzgjidhje te modele fustanash eshte dhe ngjyra. Ngjyra e fustanit luan nje rol jazakonisht te madh. Disa ngjyra mund tju tregojne shume bukur ndersa disa ngjyra mund ta bejn te kunderten. Zgjidhni materialin me kujdes per trupin tuaj.
Bukuria nje femre zbulohet me fustana te bukur . Stili dhe eleganca eshte ne Bifeks shitore online. Trendet me te reja te modes fustane 2019 . Ne shitoren tone do te gjeni fustana te bukur dhe modele fustanesh.

Veshjet që mund të kombinohen lehtë me tiparin e të qënit një pjese e tere. Plotësoni pamjen tuaj me këpucët dhe çantën e duhur, ju ofrojnë elegancën e natës dhe ngushëllimin e ditës. Modele të zbukuruara, të ndezura, pjesët e detajuara të mëngëve, dekolte e gjoksit ose e kurizit, e gjate ose fustana te shkurt . Shumë brende jane pjese e koleksionit tone të grave. Për të eksploruar klikoni faqen bifeks.com . Per momente te vecanta të tilla si dasma, fejesa ceremoni martese, mbremje të veçanta, ftesa, jubileve, Krishtlindjeve, Ditën e Shën Valentinit nuk mund të mendohet pa një veshje elegante ose fustana te shkurter.

Kategorit te fustaneve :

Fustane Verore

Vjen vera dhe dita zgjatet e moti behet i nxehte . Fustana verore paraqesin nje pamje me femerore dhe jane me komforte se llojet tjera te fustaneve . Ne te nxetin veror vetem nje fustan veror do te kishte plotesuar nevojat te nje femre. Modele fustanesh verore dhe fustana te bukur. Shpesh fustanet te veres dizajnohen shume gjyreshe dhe me lule ne forma fustane te shkurt dhe fustane te gjate . Jane fustana te thjesht dhe ju japin elegance ne kombinim me nje pal sandale te bukura. Fustana maxi gjithmone do te jete nje ide e mire per fustane verore per ato te cilet nuk duan te tregojne kembet. Egizistojne modele fustanesh romantike dhe bohemiane ne pelhura te ndryshme dhe ngjyra te ndryshme te pershtatshme per fustane per vajza , fustana te shkurter

Fustane Mbremjesh dhe Fustana te bukur

Fustan i bukur eshte ai i cili ne nje nate te vecante e shenderon nje femer ne mbretereshen e nates . Fustana per mbremje ose fustana formal per perdorime te vecanta si fustana per dasma , fustane per kokteje, fustana te shkurter. Per te perzgjedhur fustanin me te mir potencial se pari duhet te njihni format tuaja. Duhet te dini sakt se cilet pjes te trupit ti ekspozoni dhe cilet pjese te trupit ti fshihni. Jo cdo her duhet te behet zgjedhe sipas trendeve te modes, por sipas trupit tuaj. Kujdes ngjyres se fustanit , ngjyra te ndryshme japin pamje te ndryshme ne trupin tuaj. Fustane mbremjesh shpesh pasqyrohen me cmime te larta. Para se te beni perzgjedhje caktoni buxhetin tuaj. Fustanet kadife po ashtu jan trend i fundit i modes per fustana te bukur per mbremje. Bifeks ju ofron cmime te lira per fustane mbremjesh dhe per fustana te bukur .

Veshjet e zyrës që mund të përdoren në stile të ndryshme duke u kombinuar me pajisje mund të preferohen për darkë private, natën ose ftesat. Modelet e veshjes të dizajnuara për raste të veçanta do te gjeni me gamën e gjerë ne koleksionin tone. Veshjet e mbrëmjes dhe fustana te shkurter, përgatiten me kujdes per ti veshur dhe përdorur në çdo ambient nga diplomimi në ftesa, darka për dasma, etj.


Fustane Ditore

Se si visheni ne perditshmeri ka rendesi vecant. Gjate nje dite te zakont mund te takoheni me njerez te ndryshem, njerez qe kan rendesi ne jeten tuaj dhe njerez te rendomt. Per kete shkak eshte me rendesi te dukeni bukur dhe te visheni per sukses. Fustani qe zgjidhni mund te ndikoj ne jeten tuaj , te influencoj te tjere. Vendosni nje standard veshje dhe dukuni bukur jo vetem per raste speciale por edhe ne perditshmeri. Kur visheni bukur ju dergoni mesazhe te tjerve , paraqesni identitetin dhe karakterin tuaj. Fustana te shkurt apo fustane te gjate jane pjese e kolekcionit Bifeks. Kategoria e fustaneve ditore ne shitoren Bifeks ju ofron nje game te gjere te fustaneve ditore me ngjyra te ndryshme , fustana te gjat apo fustana te shkurter. Mijera modele fustanesh ditore te thjeshta, fustane per vajza , fustane per gra etj.


Fustane Triko

Fustane triko i pershtaten cdo trupi. Keto lloj fustanesh jane unike dhe paraqiten ne forma dhe dizajne te ndryshme. Mund ti gjeni si fustana te gjate apo fustana te shkurter. Shfeltoni shitoren tone per te par koleksionin qe ofron Bifeks.


Fustane Sportive

Pjesa e madhe e femrave meren me sport dhe fustanet sportive jan nje trend rites i modes se sotshme. Po ashtu dhe nje numer i madh i femrave te cilat nuk praktikojne sport preferojne fustane sportive per fundjave dhe pushime. Fustanet sportive paraqesin jo vetem thjesht nje veshje por stil jetese.


Fustane Kadife

Ne fustane te bukura bejn pjes fustane kadife .Fustane kadife jane perzgjedhje e trendeve te fundit te brendeve boterore si per fustan verore ashtu edhe per fustane ne muajt e dimrit. Fustane kadife eshte perzgjedhje e mrekullushme per raste te veqanta. Keto fustan jane sinonim i elegances. Fustanet kadife mund te jene fustana te shkurt apo fustane te gjata. Pas shum vitesh perseri kthehen ne trended e modes materiali i kadifes. Preferenc e yjeve boterore te disa viteve te fundit.


Fustane Lekure

Fustane te lekures jane nje zgjidhje perfekte per dimer dhe muajt e pranveres. Dizajne te ndryshme dhe ngyra te ndryshme mund te hasni ne fustane te lekures. Po ashtu edhe keto fustane paraqiten ne dizajne te ndryshme si fustana te shkurt dhe fustana te gjat. Lekura ka qen dhe paraqitet si klasik ne veshjen moderne.

2019 Trendet e veshjes

E domosdoshme për të gjitha stinët, të domosdoshme në veshjet e veshjeve të përditshme Cilësia ofrohet në një gamë të gjerë produktesh për t’u bërë thirrje të gjitha moshave dhe stileve. Në modelet e pambukut, nga modelet që duken klasike në dizajnet sportive të prera, modele të trendeve të përditshme të trendit 2019 po presin për ju në Bifeks.com. Veshjet e rastësishme që mund të vishen në shkollë ose në punë. Kombinime me këpucë sportive dhe baleta; këpucë me takë mund të përdoren në kombinime te ndryshme. Modelet, tekstet e shtypura, fustana te shkurt me mëngë të shkurtra ose me mëngë të gjata janë të dizajnuara të jenë elegante, funksionale dhe të rehatshme.

Ngjyrat e Vitit të Ri

Ngjyrat e domosdoshme të këtij viti me ngjyrë të verdhë, blu të errët, të kuqe të errët, të tilla si dizajne të përgatitura me tone të ndryshme, ofrohen për simpati tuaj. Veçanërisht vlerësohen veshjet e koraleve të gjalla të cilat janë zgjedhur si ngjyra e vitit.

Elegance dhe rehatia janë e domosdoshmja në jetën e biznesit. Me modele të veçanta nga koleksioni jone vishuni për ditë pune ne zyra. Ndërsa veshjet me pamje klasike janë të dizajnuara për ata që duan veshjen e thjeshtë. Modelet origjinale dhe të mrekullueshme të veshjes së dizajnit janë të përgatitur për ata që duan të dalin me stil në zyrë.

Bifeks bashkon me klientet modelet me te bukura , cilësor, elegant dhe çmim të arsyeshëm. Veshjet, të cilat u sollën në pamjen origjinale me fije, dantella dhe printime, tërheqin vëmendjen me dizajnet e tyre të ndryshme. Dizajnuar me stil, modelet e veshjes janë të preferuar per perditshmeri , për ftesat ose darka. Ju mund të zgjidhni veshje më të përshtatshme për stilin tuaj nga modelet dhe të provoni elegancën tuaj me kombinimin tuaj të një teresie . Ju mund të vendosni porosinë tuaj me lehtësi duke shtuar produktet e zgjedhjes suaj në shportën tuaj, me çmim të arsyeshëm.

Trendi me i ri i fustane 2019 . Do te gjeni fustan per te gjitha moshat, fustane per vajza nga me te bukurat.
Fustane dasmash ose fustane mbremjesh te cilat do tju shtojne elegance – fustane elegante. Fustane te thjeshta dhe fustana te shkrutra do ti gjeni tek kategorit Fustane Ditore dhe Fustane Verore. Kompania Bifeks nuk ofron fustane me qera. Nuk keni pse merni fustane me qera kur mund ta bleni dhe ta keni tuajen ne cmime te volitshme. Veshjet jane personale per cdo femer , dhe per shkaqe higjienike dhe shendetesore mos perdorni fustane me qera.