Filtroji

Po shfaqet 1–25 nga 47 përfundimegjithsej

kemisheKemisha per femra

Pa dyshim garderoba e co femre permban kemisha per femra. Kemishat jane pjese e rendesishme e stilit te nje femre. Kemishat per femra shtojne elegancen e cdo femre. Mund te perdoren per raste te vecanta apo edhe ne perditshmeri.

Cfarë duhet të merret parasysh kur zgjidhni këmisha per femra?

Përveç zgjdhjes së duhur të bluzës për stilin tuaj, ka disa gjëra të tjera për tu marrë parasysh. Para së gjithash, mund të siguroheni që këmisha juaj të mos jetë aq e ngushtë sa të kufizoj lëvizjet tuaja ose a eshte e pershtatashme në supet tuaja. Eshtë e rëndësishme që këmisha juaj të ketë një prerje të rehatshme dhe stil. Ju gjithashtu mund t’i kushtoni vëmendje tipareve të këmishës suaj. Si jaka me butona, xhepi i detajuar dhe klasik, në përputhje me zonën tuaj të përdorimit.

Nese keni nevojë për veshje zyrtare, ju mund të zgjidhni një jakë klasike, këmisha per femra të bardha. Me këmishën tuaj të bardhë, ju mund të kombinoni produkte klasike të rrobave të prera të tilla . Në varësi të destinacionit tuaj, ju mund të plotësoni kombinimin tuaj me taka të larta ose këpucë të sheshta. Kur zgjidhni një këmishë, mund të kujdeseni të zgjidhni modelet  qe nuk djersisin.  Të prodhuara nga pëlhura të përshtatshme për sezonin falë pëlhurave të bazuara në pambuk. Në stinët e verës dhe pranverës, kemisha per femra më të holla ju bëjnë të ndjeheni të freskëta gjatë gjithë ditës. Kemisha per femra më të trasha në dimër do t’ju mbajnë ngrohtë.

Cilat ngjyra duhet ti zgjedhim?

Këmishat më të preferuara gjate verës janë ato me ngjyra të lehta. Ngjyrat e lehta si ekru dhe bezh kombinohen me pëlhura të përshtatshme dhe bëhen të domosdoshme në verë. Ngjyrat e lehta rozë, e kaltert për fëmijë dhe salmon janë nuancat e spikatura të këmishave. Ata që nuk heqin dorë nga klasikët, preferojnë bluzat e bardha.

Kemisha per femra të bardha, të cilat duhet të jenë të pranishme në të gjitha veshjet, si dhe në veshjet klasike. Modelet specifike të verës po përgatiten jo vetëm si ngjyra, por edhe si modele . Nga modelet e këmishave deri tek modelet tropikale. Motivet me lule, printimet e shtypura deri te modelet e këmishave janë krijuar për tu përshtatur ne çdo stil dhe trup. Jakë klasike, v-qafë, jakë të mbizotëruar ose kemisha per femra. Të dizajnuara me jakë të rrumbullakëta janë prodhuara për ju në koton me një gamë të gjerë të produkteve.

Cilat janë kombinimet më të bukura të bluzave të grave?

Kombinimi më i preferuar i ditëve të veçanta dhe ato të punës është kombinimi i përsosur i bluzave të grave klasike, me funde dhe pantallona. Modelet origjinale të dizajnuara të këmishave Bifeks. Të cilat preferohen per ata të cilat duan të vishen rehat. Dhe që nuk mund të heqin dorë nga eleganca e tyre. Gjithashtu tërheqin vëmendjen me cilësinë e tyre.

Këmisha per femra me butona të qëndisura, të shtypura, prodhohen me mëngë të gjata dhe të shkurtra ose pa mëngë. Ky lloj këmishash mund të përdoret çdo ditë duke i kombinuar ato me xhinse. Këmisha me mëngë të shkurtra mund të përdoren posaçërisht në pantallona të shkurtra verore dhe funde. Ata që pëlqejnë të vishen më sportiv preferojnë të përdorin bluzat e tyre verore në kombinim me pantallona të shkurtra dhe këpucë sportive.

Cmimet e modeleve të kemisha per femra

Modelet e këmisha per femra të përgatitura me strukturë cilësore të pëlhurave që do t’ju tërheqin të gjitha shijet, ju presin me çmime shumë të arsyeshme. Nëse nuk jeni të sigurt për zgjedhjen e madhësisë, mund të përdorni grafikun e madhësive për madhësitë e modeleve mbi kategorinë. Ju mund të gjeni lehtësisht një model që ju pëlqen dhe ta shtoni atë në të preferuarat tuaja dhe mund të hidhni një sy në aksesorët dhe rrobat e tjera që do të kombinoni.

Nëse nuk jeni të sigurt për zgjedhjen tuaj të madhësisë, mund të përfitoni nga madhësitë e modelit dhe grafiku i madhësisë në faqet e produktit. Pavarësisht se çfarë ju nevojitet, ju mund të gjeni të gjitha produktet që ju kërkoni , ju lehtë mund të porositni duke zgjedhur produktet që ju pëlqen, falë çmimeve të arsyeshme, transportit të shpejtë dhe opsioneve të pagesave në derë.