Po shfaqet 1–25 nga 44 përfundimegjithsej

Kominoshe

Pavarësisht nëse shkoni në ndonje festë apo në jetën tuaj të përditshme, modelet e kominoshe për çdo femer  ju presin në bifeks.com me ngjyra dhe modele të ndryshme. Modelet e kominoshe ve  janë një nga produktet më të preferuara të kohëve të fundit, sepse ato janë të përshtatshme për të gjitha mjediset. Në përgjithësi veshjet më të preferuara të verës dhe motit të nxehtë.

Xhaketat prej lëkure dhe palltot, siç janë rrobat e kombinuara me muajt e dimrit mund të jenë një zgjedhje e mirë.

Modelet te kominoshe të dizajnuara dhe të modeluara

Modelet e kominosheve që janë animuar me dizajne me lule, linja, pika dhe motive gjethesh janë paraqitur për shijen tuaj. Me ngjyra të ndryshme dhe masa te ndryshme të trupit. Dantelet, qëndisjet, detajet e qëndisjes përdoren në dekorimin e modeleve qe përgatiten me kujdes për ata që e duan veshjen origjinale. Kominoshe të cilat prodhohen për kohë të shkurtër për çdo sezon, kombinohen me motivet e trendit të sezonit.

Kominoshe dhe modelet e përgjithshme

Këtë sezon, ne shpesh hasim në modele të kominoshe me bel  të lidhur, dizajnerët  sjellin elegancën në derën tuaj. Cilësia, eleganca, rehatia dhe elementët që përmbajnë të gjitha modelet e kominoshe të femrave vlerësohen gjithashtu me çmime të arsyeshme.

Modelet e kominoshe që do të kombinoni me veshjet me shkëlqim të shndritshëm garantojnë elegancën tuaj në dasma, diplomime, darka speciale dhe festa. Me pajisje moderne dhe kombinime të përshtatshme. Ju mund të zgjidhni kominoshe të gjera për ditët e punës. Të siguroni rehati gjatë ditëve të gjata dhe orarit të ngjeshur të punës pa sakrifikuar elegancën tuaj.

Avantazhe të veçanta në Bifeks.com

Bifeks.com, e cila ka qindra produkte me opsione të gjera trupi dhe ngjyrash. Nëse zgjidhni modelin dhe ngjyrën nga modelet e kominoshe që përshtaten me madhësinë tuaj. Është shumë e thjeshtë të kapni një stil elegant. Nëse nuk jeni të sigurt për masen e trupit tuaj, mund të përfitoni nga grafiku i madhësisë. Në secilën faqe të produktit dhe matjet e manekinit në imazhin e produktit.

Nëse doni të hidhni një sy në produktet që ju pëlqejn , mund t’i shtoni në të preferuarat tuaja me privilegjin bifeks.com. Ndërsa mund të shfletoni produktet e tjera të veshjeve. Aksesorët dhe këpucët dhe të gjeni lehtësisht produktet që keni shënuar në të preferuarat tuaja përsëri. Ju lehtë mund t’i shtoni të gjitha produktet që ju pëlqejn nga Bifeks.com në karrocën tuaj. Ju lehtë mund t’i porosisni falë çmimit të arsyeshëm, transportit të shpejtë dhe pagesës në derë.

Kominoshe të gjera

Para së gjithash, ju duhet të zgjidhni një model dhe ngjyrë që i përshtatet strukturës së trupit tuaj. Nëse mendoni se keni peshë të tepërt, duhet të preferoni ngjyra më të errëta. Dhe modele të thjeshta në vend të modeleve me ngjyra të lehta.

Nëse lartësia juaj është e shkurtër, duhet të përdorni patjetër taka të larta. Ju gjithashtu duhet t’i kushtoni vëmendje përputhjes së ngjyrave kur zgjidhni këpucë.

Perzgjedhja e aksesorëve është shumë e rëndësishëm pasi është një pjesë ku ju mund të përdorni gjerdanet dhe vathët elegant si pajisje. Nëse dëshironi të shtoni lëvizshmëri në kominoshe të gjera, mund të përdorni një rrip të dyfishtë.

Për festa dhe takime të veçanta, ju mund të zgjidhni më shumë ngjyra qe shkëlqejn dhe modele me prerje të ulët.

Kombinimi me kominoshe

Kominoshet jane shumë lehtë për tu kombinuar sepse është një copë. Prandaj, shpesh preferohen veshjet e gjera. Atlete do t’ju ndihmojnë nëse preferoni një pamje sportive në përdorimin e përditshëm.

Ju mund të zgjidhni sandale ose thembra kashte për kombinimet tuaja verore. Me syze dielli dhe kapele kashte mund të krijoni një kombinim të bukur veror.

Mund t’i përdorni lehtësisht kur shkoni në punë. Ju mund të përdorni fustanet te kalterta, te kaltert të errët, të zezë, të bardhë si ngjyra. Ju duhet ta pasuroni kombinimin tuaj me këpucë me takë të ulët, çanta me madhësi ideale dhe orë që përputhen me këto ngjyra.

Në sezonin e dimrit, ju mund të kombinoni kominoshet tuaja të kadifeve , aksesorë pa ndonjë ekzagjerim dhe një pallto .

Dhjetra dizajne të ndryshme që japin drejtimin e modeleve të veshjeve  janë femrat qe nuk mund të heqin dorë kohët e fundit. Veshjet që mund të vishen në të gjitha stinët dhe shoqërojnë stilet origjinale dhe krijuese. Me modelet e tyre të gjata dhe të shkurtra, hapin brendësinë me ngjyrat dhe modelet e tyre. Modelet, të cilat janë mjaft praktike me një pjesë të stilit të veshjeve, janë të përshtatshme për t’u veshur në jetën e përditshme. Ose në raste të veçanta apo festa dhe tërheqin vëmendjen me detajet e tyre lëvizëse në rajone të ndryshme.

Moda per veshjet e mbremjeve

Kominoshe që janë një nga vehjet më të njohura të femrave. Ju bëjnë të ndiheni si ylli i natës në ditët dhe netët më të veçanta me modelet e tyre të veshjeve të mbrëmjes. Prodhuar duke përdorur pëlhura poliestër, elastane dhe të endura, modelet bëhen zgjedhjen e femrave me stil me modele pa mëngë dhe bel me prerje të ulët.

Detajet pa mëngë mbështjellin pjesën e sipërme dhe ofrojnë një pamje estetike dhe moderne. Ndërsa kominoshet e prera  poshtë  kombinohen me dekorin e belit për të shtuar një ndjenjë karizmatike dhe elegante. Përveç pozicioneve estetike, veshjet e mbrëmjes janë po aq të rehatshme sa modelet e kominoshe të zeza. Dhe këpucët me taka shkëlqejnë në festat më të veçanta.

Produktet e kominoshe të mbrëmjes. Veshjet dhe modelet e kominoshe me këmbë të ngushta janë gjithashtu shumë të preferuara. Këpucët me takë stilto,  me prerjet e kominosheve në kyçet theksojnë sjelljen elegante. Përveç kominosheve të ngushta dhe modeleve të qafës V. Shkurtimet  spanjolle, detajeve ose fluturave në rripa. Dhe dizajnet me shirita të dyfishtë shtojnë një atmosferë unike në xhupat.

Kominoshe të shkurtra , lëvizje të rehatshme

Femrat që preferojnë modele të shkurtra në modelet e kominosheve të gjera po kthehen në produkte të kominosheve të shkurtra me strukturat e tyre fleksibile dhe të rehatshme . Modelet të cilat janë mbledhur rreth belit dhe theksojnë pamjen estetike të trupit të femrës, shtojnë një lëvizje simpatike në dizajn me detaje të rripit .

Veshjet me prerje të ngushta  me jake ne V, ofrojnë një pamje moderne dhe duken të mira për femrat. Fustanet me mëngë të shkurtra me kominoshe të shkurtra dhe kominoshe të gjera janë gjithashtu elastike dhe sportive . Varietetet e kominosheve të xhinseve  i mbajnë femrat në kulmin e elegancës sportive. Një nga modelet më të preferuara të xhinseve qe  bien në sy jane detajet e mëngës , stili ne V , kominoshe të femrat e mbuluara me kominoshe të shkurtra; Ajo ofron një alternativë të veshjes me kominoshe të gjera për femrat duke e përzier sportin dhe pamjen elegant.

Të gjithë stilet i mbivendosin modelet

Veshjet, të cilat kurorëzojnë pamjen e rehatshme të kominosheve të shkurtra me elegancën e femrave, ofrojnë një atmosferë krijuese dhe origjinale. Dallimet e kominosheve ndryshojnë në varësi të materialit të përdorur dhe stilit.

Cmimet e kominosheve  ku aplikohen stilet lëvizëse dhe ato ekskluzive të prerjes, siç është efekti  korse, janë relativisht më të larta. Modelet e kominoshe me shirita varëse rrobash, prerje të drejta dhe kominoshe që shtrihen deri në kyçin e duarve janë gjithashtu një mundësi e mire dhe sportive me detaje te  xhepat e para dhe tërheqëse për të gjitha stilet, mund t’i shfletoni në kategorinë e veshjeve të Bifeks.com me një klik të vetëm.