Filtroji

Po shfaqet 1–25 nga 48 përfundimegjithsej

Pantallona për Femra

Nëse doni të krijoni një kombinim origjinal që mund ta pasqyrojë me sukses stilin tuaj, modelet e Bifeks te pantallona per femra plotësojnë nevojat tuaja në çdo mjedis. Ju mund të zgjidhni midis modeleve klasike, dhe të merrni një vështrim elegant ne çdo stinë. Shkurtimet rastësore, të ngushta ose klasike të ofruara për ju. Me produktet që zgjidhni nga modelet e pantallonave mund të krijoni stile që përputhen me tendencat e fundit.

Ju mund të pershtatni gjatësi të ndryshme nga pantallonat normale ose të larta në veshjet tuaja. Ju mund të shtoni një frymëmarrje të re në stilin tuaj me modele të përshtatshme për shijen tuaj. Në mesin e llojeve të pantallona per femra mund të gjeni pantollona qe plotësojnë stilin tuaj të përditshëm ose klasik. Mund të vlersoni produktet e pantallonave për femra me llojllojshmeri ngjyrash.

Bel normal, bel të lartë dhe bel të ulët

Pantallona per femra të prodhuara në shkurtime të ndryshme që i përshtaten çdo stili veshjesh; vija normale, bel i lartë dhe bel i ulët ju ofrohen me zgjedhje të ndryshme. Prodhuar nga pëlhura dhe dizenjime të ndryshme, modelet e Bifeks.com pantallona bartin elegancën dhe rehati në çdo minutë të jetës suaj nga ditët e veçanta por edhe për në ditët e punës. Me nje game te pasur të modeleve, pantallonat per femra kombinohen lehtësisht me bluza të ndryshme, këmisha dhe xhupat.

Modele spanjolle

Është një nga modelet e pantallonave spanjolle të përgatitura me kujdes për ata që duan të tërheqin vëmendjen dhe të ndjekin trendet me stilin e tyre original. Garantojnë elegancën tuaj me pantallonat për femra Bifeks ku mund të gjeni shumë ndërrime të ndryshme të trottereve deri te modelet e pantallonave të tubave që preferohen nga ata që nuk mund të heqin dorë nga pamja klasike dhe e rehatshme. Zbuloni pantallonat që janë pjesa më themelore e garderobes suaj me avantazhet e bifeks.com dhe cilësinë Bifeks.

Avantazhe të Veçanta në Bifeks.com

Modelet e pantallonave për femra të ofruara me ngjyra të pasura dhe llojllojshmeri janë të preferuara të çdo femre. Për ata që janë të pavendosur në zgjedhjen e madhësisë, çdo faqe produkti ka një tabelë të madhësisë. Nëse doni të gjeni sërish produktin tuaj të preferuar, mund ta shtoni atë në të preferuarat tuaja me privilegjet e bifeks.com. Mund të shfletoni këpucë, pajisje dhe rroba të tjera dhe ti shtoni në listen tuaj të dëshirave dhe më ças lehtë mund të gjeni produktet tuaja të preferuara përsëri nga lista e dëshirave. Ju mund të zgjidhni me lehtësi modelin që i përshtatet stilit tuaj me çmim të arsyeshëm. Shumë lehtë mund të porositni me opsionet e pagesës në derë.

Pantallona

Pa dyshim, një nga pjesët më thelbësore të veshjes suaj, pantallonat japin një frymë të re në riinterpretimin e dizajnuesve më të mire botërorë. Modelet e pantallonave të grave me shkurtime të dobishme, pëlhura të veçanta dhe ngjyrat më të modës i zunë vendet e tyre në bifeks.com. Modelet e lëkurës të prera, të përgatitura nga projektuesit të ndryshëm gjithmonë i bëjnë thirrje atyre që duan të duken elegant: Ndërsa shumë pantallona per femra të ndryshme janë një alternativë e mirë për ata që kërkojnë ndryshime.

Me modelet e pantollonave dhe bluza me stil, të cilat mund të vishni gjatë gjithë ditës duke mbledhur shikimin mbi ju, mund të tregoni se komoditeti mund të paraqitet me një qëndrim elegante apo me një këmishë.

Pantallona të Gjata të Larta

Ri-interpretuar nga dizajnerët të ndryshëm, ju mund të krijoni një ndryshim në mjedisin tuaj. Duke ndjekur modën para se të gjithë të tjerët me stilin e rrugës që do të krijoni me pantallonat më femërore. Krijoni stilin tuaj me versionet bifeks.com të modeleve të pantallona për femra që janë pjesë e botës së modës.

Pantallonat elegante dhe të rehatshme mund të përdoren ne veshje formale për zyra apo edhe për përdorim të përditshëm, nga ftesat në takime duke bërë një numër të pafund kombinimesh. Pantallonat janë ndër artikujt më të rëndësishëm personalë që pasqyrojnë shijen dhe zakonet tona. Pantallona per femra të thjeshta të pëlhurave të përshtatura për entuziastin e veshjeve klasike mund të marrin pjesë në veshjet e pothuajse të çdo gruaje.

Pantallona për Femra Modele për Katër Stinët

Liri, lëkura, pëlhura, xhinse blu me një gamë të gjerë produktesh si pantallonat që nuk mungojnë kurrë nga veshjet tuaja, përdoren shpesh në çdo moment të jetës së përditshme. Modelet e pantallonave të femrave që mund të kombinoni lehtësisht qe mund ti perdorni per te shkuar në një aktivitet të rëndësishëm apo gjatë diteve te zakonshme. Pantallona per femra me  dizajne që sjellin një frymë ajri të freskët në botën e modës me modelet e tyre të gjallë tërheqin vëmendjen e njerëzve që janë të dhënë pas stilit.

Përveç kësaj, pantallonat me struktura të buta dhe printime zbavitëse po rrisin popullaritetin e tyre çdo ditë. Madje edhe pantallonat më të thjeshta ju bëjnë të dukeni elegante dhe të rehatshme. Modelet e pantallonave femrash fleksibël tërheqin vëmendje të madhe me gamën e gjerë të ngjyrave. Nëse dëshironi të lëvizni të qetë dhe të ndjeni komoditetin e veshjes, këto produkte të veçanta janë për ju. Për më tepër, ju mund të bëni pazarin tuaj fitimprurës me çmime të veçanta të zbritura për përdoruesit e Bifeks.com.

Pantallona për Femra

Pantallonat vazhdojnë të jenë pjesa më themelore e garderobes tuaj me modelet e tyre të bukura në 2019. Koleksioni i pantallonave për femra në modën e grave këtë sezon. Ndër pantallonat e sezonit të ri, pantallonat prej pëlhure janë një nga modelet më të preferuara. Klasike në kombinime të përditshme dhe të zyrave. pantallona per femra palazzo vazhdojnë të jenë të modës me stilin e tyre retro. Pantallona të bollshme, modelet rastësore me domosdoshmërinë e rrobave tuaja të përditshme. Pantallona të ngushta dhe pantallona të ulëta janë modele të larta në koleksionin e ngushtë të pantallonave. Pantallona të shkurtra, pantallona të gjata dhe pantallona cigare janë zgjedhja e femrave per kete sezon. Pantallonat prej liri vazhdojnë të jenë të preferuarat e atyre që kërkojnë pantallona verore.

Për zonjat që kërkojnë pantallona per femra të lirshme, pantallonat spanjolle shtojnë një kombinim klasik dhe nostalgjik. Pantallona per femra plotësojnë kombinimet e përditshme dhe zgjedhin veshjen per vende pune si zyra. Pantallona të larta të belit, jane bërë një prirje e domosdoshme e gardirobave të femrave. Ndërkohë që pantallonat e tjera të gjera verifikojne  elegancen tuaj. Pantallona të ngushta ne këmbë, me një pamje të bukur shton një vështrim sportiv. Veshje modeste me pantallona mund të pasurojnë kombinimin tuaj; Ju mund të shtoni rehati dhe hijeshinë tuaj gjatë shtatzënisë me pantallonat tuaja per shtatzëna.

Pantallona prej kadifeje

Pantallona per femra prej kadifeje të grave vazhdojnë të jenë trendi i pandryshueshëm i stilit të pantallonave të dimrit. Në faqen tonë pantallona Kadife, ju mund të gjeni të gjitha llojet e pantallonave kadife. Modelet e pantallona të grave me çmimet te arsyshme po ju presin tek bifeks.com. Nga ana tjetër, ju mund të shihni xhinse dhe modele të ndryshme të pantollonave per femra. Në faqen e pantallonave të meshkujve mund të blini për të dashurit tuaj. Ju mund të bleni pantallonat tona më të mira me çmime të arsyeshme. Ju mund të shijoni tregtin në internet në uebfaqen bifeks.com me lehtësi të pagesave dhe dergese në derë.

Ne ofrojmë modelet e pantallona per femra sipas dëshirës tuaj me dizajnet e tyre elegante dhe të rehatshme, të përditshme, sportive dhe klasike në shumë stile dhe mundësi të ndryshme. Me modelet e pantallonave të femrave ju mund të keni një vështrim të rehatshëm dhe elegant në çdo moment të ditës.

Një nga pjesët më themelore të veshjes suaj është padyshim pantallona. Modelet e pantallonave të grave me shkurtime të ndryshme, pëlhura të veçanta dhe ngjyra më të modës kanë zënë vendin e tyre në faqen tonë. Modele të dobëta, spanjolle, pantallona per femra të stileve të modës të zgjedhur me kujdes nga Bifeks, u drejtohen atyre që gjithmonë duan të duken në modë, ndërsa pantallona të prera janë një alternativë e mirë për ata që kërkojnë një ndryshim.

Para së gjithash, duhet të theksohet se pantallonat janë zgjedhja e grave të të gjitha moshave. Pantallona per femra bejn nje paraqitje më elegante. Pantallonat preferohen sepse ofrojnë rehati.

Produkte me cilësi të lartë

Pavarësisht nga veshja, disa detaje duhet të merren në konsideratë para se të beni blerjen. Materialet e përdorura në prodhimin e pantallonave duhet të përzgjidhen me kujdes nga fije deri në butonin. Është e rëndësishme që këto materiale të prodhohen nga pëlhura që nuk djersin ose thithin djersën, nuk mban erë, jane antibakteriale dhe nuk shkaktojnë reaksione alergjike. Nuk duhet të ketë venitje në ngjyrat e pëlhurës së përdorur. Duhet të përshkruhen karakteristikat e pantallonave, duke përfshirë perberjen, si duhet të lahen, se si duhet të hekurosh.

Kombinime të pantallonave

Në ftesat e veçanta, stilit crepe janë të preferuar si me shkëlqim dhe pëlhurë, ndërsa triko dhe pantallona per femra xhins preferohen në jetën e përditshme. Pantallonat mund të kombinohen me rroba të larta si këmisha, tunika dhe veshje themelore. Gjithashtu mund të kombinohet me xhaketa dhe këpucë të stileve të ndryshme. Pantallonat të cilat preferohen nga femrat, janë një veshje që nuk heqin dorë nga të gjitha grup moshat. Sot, pantallonat kanë marrë vendin e tyre në mesin e rrobave të grave. Ajo është gjithashtu një veshje ndërkombëtare dhe jo një veshje kombëtare.

Modelet e bukura të pantallonave

Pantallona prodhohen në shumë modele të ndryshme dhe secili model ka lënë shenjën në një periudhë. Përveç kësaj, pantallonat gjithashtu ofrojn informacione për karakterit tuaj. Pantallonat e stampuar të periudhës paraqiten në vitet 1920, pantallona per femra të lirshme dhe flanxhe, të ngushta dhe xhinse në vitet 1940, pantallonat e ekipit në vitet 1970, pantallona të lirshme dhe dollakë në vitet 1980, pantallona të ulëta të belit në vitet 2000. Xhinset i preferojne ata që e duan lirinë dhe rehati, triko i veshin për të tërhequr vëmendjen, dhe pantallonat prej pëlhurave përfaqësojnë sektorin më konservator. Pantallonat mund të vishen në çdo mjedis nëse madhësia e trupit merret në konsideratë në zgjedhjet e modelit.

Pantallona Dizajn

Pantallonat që i mbyllin të dyja këmbët u paraqiten konsumatorëve me dizajne të ndryshme. Këto pantallona per femra, ​​të cilat krijojnë ngushëllim dhe elegancë nën xhaketa të gjata, gjithashtu preferohen për shkak të lehtësisë së kombinimit të tyre. Megjithëse preferohen ngjyrat e errëta, është e mundur të gjesh pantallona në çdo ngjyrë. Pantallonat janë të dizajnuara që t’i përshtaten çdo madhësie. Pantallonat e prodhuara në rangun e Vogël dhe XXX janë një pjesë e rendesishme sidomos për gratë mbipeshë. Pantallonat e përgatitura posaçërisht për gratë shtatzëna janë të preferuara në aspektin e ngushëllimit midis atyre që preferojnë veshjen elegante.

Pantallona të lira

Kompania jonë, e cila është adresa e zakonshme e pantallonave të cilave cilësia miratohet dhe preferohet nga shumë konsumator, ofron pantallona per femra që do të pasqyrojnë stilin tuaj dhe do të ofrojnë përdorim afatgjatë me një çmim të volitshëm. Përveç çmimeve të favorshme, ofron blerje të këndshme nën emrin e fushatave të ndryshme dhe gjithashtu siguron mbështetje për konsumatorët.

Modele Pantallonash

Pa marrë parasysh mashkull apo femer, pantallonat janë rrobat më të preferuara të jetës së përditshme. Deri më tani, modelet klasike të xhinseve janë preference e femrave.

Modelet tona që do të rrethojnë trupin tuaj do të reflektojnë gjithashtu stilin tuaj në mënyrën më të mirë. Ju gjithmonë mund të kërkoni në koleksionet e reja dhe te zgjidhni modelin që është më i pershtatshem për ju.