Filtroji

Po shfaqet 1–25 nga 29 përfundimegjithsej

Xhaketa per femra

Xhaketa per femrave jane të përshtatshme si ne jetën e biznesit ashtu edhe ne ate te përditshme , vazhdojnë të diversifikohen me detajet inovative të botës së modës. Duke reflektuar qasjen bashkëkohore të dizajnit , xhaketa per femra dallohen me modele të ndryshme. Modelet me shirita dhe lule lejojnë femrat të bëjnë kombinime të lehta.

Modelet e xhaketave të femrave te  shkurta dhe të gjata, janë në kërkesë vitet e fundit. Duke zgjedhur modelin që i përshtatet shijes tuaj, ju mund të bleni xhaketa  elegante per pantallonat dhe bluzat tuaja. Ju lehtë mund të blini modelin që ju pëlqen nga koleksioni i produkteve të pasura të Bifeks.com. Falë transportit të shpejtë dhe avantazheve të çmimeve.

Xhaketa  xhins

Xhaketa xhins që mund të kombinohen lehtësisht, do të jenë gjithnjë ndër pjesët tona të preferuara me tiparet e tyre të gjithanshme të stilit.

Dueti i këmishës së bardhë dhe pantallonave të zeza!

Kur i shtoni një xhaketë xhins harmonisë së këmishës së bardhë dhe pantallonave të zeza, mund të merrni një pamje sportive dhe me stil.

Xhaketa lëkure

Varet nga ju se si zgjidhni xhaketën tuaj prej lëkure me shumë hapësirë ​​ose të ngushtë. Nëse ju pëlqen të vishni gjere, ju mund të krijoni një stil të cilësisë së mirë me  xhinse  dhe një pale këpucë të thjeshta.

Nëse preferoni të vishni veshje që ju përshtaten, mund të kombinoni xhaketa tuaja prej lëkure me një pal xhinse dhe një këmishë elegante.

Ju gjithashtu mund të kombinoni xhaketat lëkure me funde . Të cilat janë të domosdoshme në muajt e pranverës. Këto kombinime mund t’i plotësoni edhe me çorape. Por duhet të keni kujdes që çorapet të mos jenë shumë të trasha.

Xhaketa Front i Hapur

Keto xhaketa jane pjesë thelbësore e elegancës dhe rehatis të cilat zakonisht preferohen nga femrat që punojnë. Mund të qëndrojnë shumë elegante per femrat qe kan një bel të ngushtë.

Ju mund t’i përshtatni këto xhaketa në jetën tuaj të përditshme me një pal xhinse, këpucë me stil dhe një bluzë të thjeshtë. Nëse dëshironi ta përdorni për festa. Në vend të një bluze të thjeshtë, mund të preferoni një këmishë apo bluzë dantelle ose tyl. Dhe mund t’i zgjidhni këpucët nga ato me taka.

Xhaketa të shtypura përpara

Kapni trendin e vjeshtës me xhaketa per femra .

Shumica prej nesh preferojnë padyshim xhaketa. Xhaketa janë shpëtimtari ynë më i madh në kalimin nga vera në vjeshtë ose nga dimri në pranverë.

Ju mund të përdorni xhaketa  në stilin tuaj të përditshëm me xhinse dhe bluza njëngjyrëshe ose mund t’i kombinoni me rrobat tuaja elegante. Funde , pantallona, ​​çizme dhe çizme deri ne gju , një stil qe mund ta admirojn te gjithë.

Modelet e xhaketa per femra  të cilat janë të preferuarat e femrave në çdo sezon të ri. Tërheqin vëmendjen me modelet e tyre moderne, printimet estetike, ngjyrat tërheqëse . Modelet e xhaketa per femra  të dizajnuara për femrat që duan të kombinohen në jetën e përditshme. Janë të domosdoshme si për  stilin sportiv  ashtu edhe për kombinimet klasike. Modelet që theksojnë  dhe maksimizojnë rehatinë edhe në momentet kulmore gjatë gjithë ditës ju bejn të ndjeheni të lirë.

Pershtateni stilin tuaj me xhaketa

Ju mund të zgjidhni modele të thjeshta  që mund të kompletoni stilin tuaj pa mundim me ngjyra të përshtatshme për çdo stil. Ju mund të vendosni per stilin tuaj. Me produktet që mund të përdorni si në mjedisin e zyrës ashtu edhe në jetën tuaj të përditshme dhe në ditët tuaja të veçanta. Lesh, xhinse, thurje, tekstile të krehura ose kadife me modele te ndryshme te  këmishave. Ju mund të shtoni produkte në vlerësimin tuaj menjëherë.

Xhaketa per femra me stil Ideale qe vlerësohen në çdo fushë nga jeta e biznesit në jetën e përditshme. Janë të mrekullueshme per dizajnin dhe ngjyrat e tyre të ndryshme.

Adresa e rrjetit Bifeks.com ku mund të gjeni shumë modele të ndryshme te xhaketave që krijojnë një pamje më kompakte dhe me stil. Gjithashtu mund të shihni modele që i përshtatet çdo stili. Ju mund të gjeni një koleksion të modeleve të ndryshme me detaje prej lëkure, pajisje metalike,njengjyrshe, detaje me shirita, shufra lidhës dhe detaje të qepura. Ju mund të krijoni një kombinim të veshjeve nga pantallonat ne xhinse, si dhe mund të merrni modelin klasik  ose at sportiv varet se si ju e deshironi!